linie de diferenta

ORAR 2018-2019, semestrul I

Licență - Teologie Ortodoxă Pastorală word 2010

Master - Doctrină, Ştiinţă, Misiune; Doctrină socială şi ecumenica a Bisericii în contemporaneitate word 2010

Licență - Pedagogia Învățământului Primar și Prescolar https://www.iconfinder.com/data/icons/file-extensions-1/64/pdfs-512.png 

Master - Strategii Didactice de Comunicare și Învățare Eficientă, Management educaţional şi dezvoltare curricularăhttps://www.iconfinder.com/data/icons/file-extensions-1/64/pdfs-512.png

 

linie de diferenta

Domeniul teologie

Domeniul Științe ale Educației

Structura cadru a semestrului I

2018-2019

SĂPTĂMÂNĂ IMPARĂ/PE BARĂ SĂPTĂMÂNĂ PARĂ/SUB BARĂ
(1) 1 - 5 octombrie
(2) 8 - 12 octombrie
(3) 15 - 19 octombrie (4) 22 - 26 octombrie
(5) 29 octombrie - 2 noiembrie (6) 5 - 9 noiembrie

(7) 12 - 16 noiembrie
(8) 19 - 23 noiembrie
(9) 26 - 30 noiembrie
(10) 3 - 7 decembrie

(11) 10 - 14 decembrie

(12) 17 - 21 decembrie
(Vacanță) 24 - 28 decembrie (Vacanță) 31 decembrie - 4 ianuarie
(Vacanță) 7 - 11 ianuarie
(13) 14 - 18 ianuarie (14) 21 - 25 ianuarie
(Sesiune) 28 ianuarie - 1 februarie (Sesiune) 4 - 8 februarie
(Sesiune) 11 - 15 februarie (Vacanță) 18 - 22 februarie

 

 linie de diferenta

 

Program consultaţii cadre didactice, semestrul I, 2018-2019

Interval orar Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08-10 .
10-12 Pr. Santi Cosmin Pr. Savelovici A. Pr. Ştefan Florea
12-14 Pr. Teodorescu M
 As. Miu Traian
14-16

Pr. Vârlan Florin
16-18

 

 linie de diferenta

Program vizite în cămin

Nr. crt. Numele şi prenumele Perioada
1 Asist.univ.dr. Miu Traian Alexandru 01.10-05.10
2 Asist.univ.dr. Miu Traian Alexandru 08.10-12.10
3 Pr.Asist.univ.dr. Vârlan Florin 15.10-19.10
4 Pr.Asist.univ.dr. Santi Cosmin 22.10-26.10
5 Asist.univ.dr. Vlădăreanu Mihail 29.10-02.11
6 Asist.univ.dr. Vlădăreanu Mihail 05.10-09.10
7 Pr.Asist.univ.dr. Savelovici Anton 12.11-16.11
8 Pr.Lect.univ.dr. Ignat Adrian 19.11-23.11
9 Pr.Asist.univ.dr. Savelovici Anton 26.11-30.11
10 Pr.Lect.univ.dr. Arion Alexandru 03.12-07.12
11 Pr.Lect.univ.dr. Bute Sorin 10.12-14.12
12 Pr.Lect.univ.dr. Bute Sorin 17.12-21.12
13 Pr.Lect.univ.dr. Ignat Adrian 14.01-18.01
14 Conf.univ.dr. Croitoru Ion 21.01-25.01
15 Conf.univ.dr. Croitoru Ion 28.01-01.02
16 Pr.Asist.univ.dr. Santi Cosmin 04.02-08.02
17 Pr.Lect.univ.dr. Arion Alexandru 11.02-15.02